• Bemowo, Warszawa
  • Online (Google Meet)
  • +48 720 22 00 77
  • kaja@wygrywki.pl

Zapewnij sobie stabilną obecność online - stronę WWW

Nie polegaj na mediach społecznościowych. Jednego dnia są na nich wszyscy, drugiego pada pytanie, czy ktoś tam jeszcze w ogóle zagląda. Widziałam to dziesiątki razy.

Strona WWW to nieocenione wsparcie w prowadzeniu biznesu: Twoja profesjonalna wizytówka, agregator wszystkich Twoich treści, solidny marketer i sprzedawca Twoich usług i produktów.

Przede wszystkim jednak - należy tylko do Ciebie. Tym razem to Ty ustalasz zasady gry!

Telefon

+48 720 22 00 77

Adres

Warszawa + online
To Twój oficjalny adres w internecie.
Treść strony przyciągnie klientów z Google
Profesjonalne artykuły blogowe pozycjonują się wysoko w Google, dzięki czemu klienci mogą wejść na stronę i zapoznać się z Twoją ofertą

Dlaczego powinnaś mieć

własną stronę WWW

Innym jest łatwiej?
Myślisz sobie, że te inne osoby, które osiągają takie wyniki, to chyba nie mają tylu problemów, co Ty.
Co Cię przygnębia i osłabia na co dzień? Lęki, samotne macierzyństwo, długi, depresja albo inna przewlekła choroba, wcześniejsze porażki, traumy albo doświadczenie hejtu?
Jesteś w dobrym miejscu!
poznaj mój

Autorski program coachingowy

EDVARD: Odkryj i zrealizuj swoje powołanie

Poznaj siebie, swoje przeznaczenie i pragnienia - a następnie to osiągnij. Pomimo przeszkód. I ciesz się życiem.
dlaczego możesz mi zaufać?

Cześć! Jestem Kaja

Cieszę się, że dotarłaś aż tutaj! Oznacza to, że jest duża szansa, że mogę wesprzeć Cię w wyznaczeniu i osiągnięciu celów związanych z polepszeniem Twojej sytuacji zawodowej i osobistej.

Gigantyczne doświadczenie online

Oraz sukcesy w rodzaju zaproszenia na kwadrans do studia Panoramy w Dwójce, wywiadów w mediach, wydania mojego bloga drukiem, wystąpień na konferencjach naukowych w sesjach plenarnych czy współprac z gwiazdami biznesów online, psychologii i seksuologii, popkultury, polityki i aktywizmu.

Pomimo "drobnych" problemów

Autyzm. ADHD. Nadwrażliwości sensoryczne. Traumy z dzieciństwa. Traumy seksualne. Doświadczenie bullyingu, mobbingu i zagrożenia życia. Stany lękowe. Choroba afektywna dwubiegunowa. Problemy somatyczne.
Większość z tego oswoiłam.

Zawsze, kiedy było mi ciężko, powtarzałam „Kiedyś będę mogła pomagać w tym innym ludziom”. I podejmowałam działania, żeby było lepiej. Leczenie psychiatryczne, psychoterapia, warsztaty rozwojowe (nie wiem ile), rehabilitacja sensoryczna, psychoedukacja. Równolegle: edukacja biznesowa, współprace z ludźmi z większymi sukcesami, wyciąganie wniosków, kursy online, książki, próby, porażki, wnioski z porażek. Ach, i jeszcze 5 lat studiów z psychologii.

Teraz jest to „kiedyś”. Teraz mam zasoby, żeby Ci pomóc. Wiem, że mogę Ci pomóc. Mam rewelacyjne zasoby – wiedza, doświadczenie, wsparcie. Wszystkie są do Twojej dyspozycji.

faq

Czy masz jakieś pytania?