• Bemowo, Warszawa
  • Online (Google Meet)
  • +48 720 22 00 77
  • kaja@wygrywki.pl
dlaczego możesz mi zaufać?

Cześć! Jestem Kaja

Cieszę się, że dotarłaś aż tutaj! Oznacza to, że jest duża szansa, że mogę wesprzeć Cię w wyznaczeniu i osiągnięciu celów związanych z polepszeniem Twojej sytuacji zawodowej i osobistej.

Gigantyczne doświadczenie online

Oraz sukcesy w rodzaju zaproszenia na kwadrans do studia Panoramy w Dwójce, wywiadów w mediach, wydania mojego bloga drukiem, wystąpień na konferencjach naukowych w sesjach plenarnych czy współprac z gwiazdami biznesów online, psychologii i seksuologii, popkultury, polityki i aktywizmu.

Pomimo "drobnych" problemów

Autyzm. ADHD. Nadwrażliwości sensoryczne. Traumy z dzieciństwa. Traumy seksualne. Doświadczenie bullyingu, mobbingu i zagrożenia życia. Stany lękowe. Choroba afektywna dwubiegunowa. Problemy somatyczne.
Większość z tego oswoiłam.

Zawsze, kiedy było mi ciężko, powtarzałam „Kiedyś będę mogła pomagać w tym innym ludziom”. I podejmowałam działania, żeby było lepiej. Leczenie psychiatryczne, psychoterapia, warsztaty rozwojowe (nie wiem ile), rehabilitacja sensoryczna, psychoedukacja. Równolegle: edukacja biznesowa, współprace z ludźmi z większymi sukcesami, wyciąganie wniosków, kursy online, książki, próby, porażki, wnioski z porażek. Ach, i jeszcze 5 lat studiów z psychologii.

Teraz jest to „kiedyś”. Teraz mam zasoby, żeby Ci pomóc. Wiem, że mogę Ci pomóc. Mam rewelacyjne zasoby – wiedza, doświadczenie, wsparcie. Wszystkie są do Twojej dyspozycji.

Zobacz mój

Autorski program coachingowy

EDVARD: Odkryj i zrealizuj swoje powołanie

Poznaj siebie, swoje przeznaczenie i pragnienia - a następnie to osiągnij. Pomimo przeszkód. I ciesz się życiem.
faq

Czy masz jakieś pytania?

Rekomendacje

Co inni mówią o współpracy ze mną?

rozmowy o adhd i spektrum autyzmu

Wsparcie Kai, jej empatia, spostrzegawczość i głęboka znajomość problemów osób neuroróżnorodnych sprawiły, że jakość życia mojego i mojej rodziny wzrosła kilkukrotnie.

Kaja potrafi komunikować rzeczy trudne, takie, których ja, jako matka nie umiałam dostrzec. Potrafi też szybko sprowadzić na ziemię i wesprzeć w procesie podejmowania decyzji - nieistotne, czy są to decyzje dotyczące naszej psychiki, czy naszego biznesu.

Marta Gozdalska
ADHDencja.pl, podcast ADHD. To nawet nie jest ono
audyt strony internetowej

Dostałam bardzo dobrą radę biznesową na temat stworzenia produktu zgodnego z oczekiwaniami klienta. Kaja wskazała mi drogę. Dowiedziałam się, jak zacząć swoją przygodę i gdzie szukać. Wskazówki, które otrzymałam były na tyle konkretne, że zaczęłam je od razu wdrażać. Zostałam z poczuciem, że wiem co dalej robić.

Diana Dziadosz
blog Psycholove
Strony WWW, teksty

Wielokrotnie miałam okazję współpracować z Kają i nasze wspólne działania mogę podsumować w samych superlatywach.

Ida Żmiejewska
pisarka, autorka serii "Warszawianka" i "Zawierucha", prezeska Stowarzyszenia Gramy Fair
wsparcie kursantek Interaktywnej Akademii wordpressa

Świetnie działałaś w tym naborze!

Ola Gościniak
Jestem Interaktywna, redaktorka naczelna Girlbosskie
Wordpress, Woocommerce

Kaja wykazywała dużo inicjatywy i proponowała rozwiązania, które usprawniały dalszą pracę oraz umiała mnie przekonać, dlaczego warto w nie zainwestować.

Grzegorz Wojtal
stały zleceniodawca (e-commerce)
rozmowy o problemach natury osobistej

Jeśli o swoich problemach najchętniej porozmawiasz tekstowo, niewiele jest lepszych osób niż Kaja. Łączy ciepło i cierpliwość, z dużym doświadczeniem i niesamowitą przenikliwością. Pozwoli spojrzeć na Twoją sytuację z dalszej perspektywy, dającej wgląd, niemniej bez poczucia izolacji. Jej język sprawia, że samo korespondencja z nią jest kojącą przyjemnością.

Piotr
informatyk
redakcja tekstów blogowych i książki

Bardzo polecam współpracę z panią Kają. Jest osobą bardzo rzetelną, trzymającą się terminów, a przede wszystkim bardzo słuchającą klienta. Potrafi dostosować się do oczekiwań klienta. Doradza, a nie narzuca, próbuje pokazać lepszą stronę i daje ją do rozważenia. Naprawdę bardzo polecam współpracę.

Ewa Mazurczyk-Jankowska
CEO w ISIR - Insytut Szkoleń i Rozwoju, specjalistka ds. rekrutacji
wirtualna asysta

Kaja jest ciepłą, inteligentną kobietą, której zaufałam.
Naprawdę zna się na rzeczy: media społecznościowe i nie tylko. Chętna do współpracy i zmobilizowana do działania. Umie doradzić i wspiera w działaniach.
Polecam jej serwis z serca!!!

Aleksandra Fijołek
cukiernik, Ciachovideoteka
moderowanie pisarskiej społeczności online

Przez kilka lat, w ciągu których moderowałem i administrowałem forum internetowym Twoj.Net, Kaja miała duży udział w budowaniu społeczności użytkowników forum. Jej kompetencje miękkie pomagały rozwiązywać spory z korzyścią dla użytkowników. Wyróżniała się także jako osoba pisząca i redagująca teksty. Zdecydowanie ją polecam

Tomasz Marcinkowski
moderator i administrator forum, Twoj.Net
redakcja opowiadań

To solidna, ale i ostra redaktorka, która nie zostawi tekstu w formie dobrej, gdyż będzie chciała wyciągnąć z niego jak najwięcej. Bardzo dużo dało mi dyskutowanie o aspektach psychologicznych bohaterów

Agnieszka Kwiatkowska
pisarka, autorka "Drugiego Peronu"
zarządzanie zespołem, zapasowy mózg (asysta)

Kaja zarządzała w Catvisors zespołem czterech osób odpowiedzialnych za social media oraz wdrożyła projekt UX strony na WordPressie. Wspólnie z inną osobą z zespołu stworzyła wewnętrzny poradnik, uczący jak dobrze pisać teksty do sieci.

Okazała się moim mega wsparciem – pomogła mi przez wszystkie zawieruchy biznesowe i umie napisać 2000 słów, kiedy ja potrafię w tym czasie maks 20. Jest doskonałą copywriterką i fantastyczną asystentką.

Jej największą zaletą, której jej zazdroszczę, jest umiejętność zimnej analizy faktów i przejścia do działania według planu, nawet jeśli niebo zwala się nam na głowę. Uczę się tego od niej codziennie.

Marta Gozdalska
ADHDencja.pl, podcast ADHD. To nawet nie jest ono (tak, to druga opinia)
drabble (opowiadanie na 100 słów)

Ładny drabulec. Mocny drabulec. Poruszający. Chyba wypadałoby go podtykać pod nos każdemu przypadkowi twierdzącemu, że do pisania o poważnych – bardzo poważnych – sprawach trzeba używać Bardzo Wielkich Słów. Bo jest kolejnym, mocnym dowodem na to, że nie. Że najprostsze słowa, najprostsze sceny wystarczają. Tylko trzeba umieć je odpowiednio dobrać.

gumochłon
uczestnik forum literackiego Mirriel